Untitled Document

KAMPANYALAR

JOHN DEERE 6MC ve 6RC de BÜYÜK FIRSAT

John Deere 6MC Serisi traktörler 6RC Serisi traktörlerle bağlantılıdır. Her iki model de, büyük traktörlerin özellik ve kapasitelerinin daha kompakt ve manevra kabiliyeti yüksek bir traktöre dönüştürülmüş halidir. Bu iki model de görkemli olmak için iri cüsseye gerek olmadığının kanıtıdır.

John Deere 6MC traktörler çok becerikli ve çok yönlü makinelerdir. 2WD veya 4WD olarak sipariş edilebilmekte ve sunulan üç PWS motordan birisiyle donatılabilmektedirler. PowrQuad Plus 30K veya PowrQuad Plus 40K şanzıman seçme olanağı sunulmuştur. Her ikisi de yumuşak, hızlı ve konforlu vites geçişi sunar ve kullanımları son derece kolaydır.

Üstün çepeçevre görüş alanının keyfini - ön yükleyici takılı olduğunda bile - yaşayacaksınız ve eğer kapalı alanlarda çalışırken yükseklikle ilgili zorluklarla karşılaşıyorsanız, Düşük Profilli kabin opsiyonu sizin için son derece uygundur olacaktır. 6MC traktörler, üretkenliğinizi daha da artırmak için, ISOBUS özelliklerine sahip GreenStar kullanımına hazır olarak sunulmuştur. Basınç Dengelemeli (PC) hidrolik sistemi standart olup maksimum 80 l/dk. debiye kadar yükseltme opsiyonu da mevcuttur.